kim kimiz?

ZBAM! kadrosu

kuruluşumuzdan beri birlikte çalıştıklarımız...

 

istanbul bilgi üniversitesi sahne sanatları bölümünden mezun oldu. 2011 yılında uluslararası atölyelerde michael chekhov’un oyunculuk tekniği üzerine eğitim almaya başladı. michael chekhov’un ‘oyuncuya’ isimli kitabını çevirdi; kitap 2014 yılında yayınlandı. kurucularından olduğu tiyatroPOL’de yazar ve yönetmen olarak yer aldı. şu anda istanbul üniversitesi tiyatro eleştirmenliği ve dramaturji doktora programında eğitimine devam etmekte ve istanbul bilgi üniversitesi’nde araştırma görevlisi olarak çalışmaktadır. aynı zamanda michael chekhov’un oyunculuk tekniği üzerine atölyeler gerçekleştirmekte, özel tiyatrolarda oyunculuk yapmakta, kara kabare çatısı altında “kamamber” oyununa oyunculuk armağanı verdi.

 

küçüklükten beri müzikle ilgilenen gözde berberoğlu özen’in aldığı keman eğitimi, gitar ve tuşlu çalgılar gibi farklı enstrümanları da çalmasının önünü açtı. üniversitede matematik bilgisayar bölümünde okurken, müzik kulübünde konser organizasyonları yaparak ve konserler vererek yer aldı. mezuniyetinden beri internet sektöründe çalışıyor. iki sezondur NTV radyo’da yayınlanan “masal bu ya” programının müziklerini besteleyip çalmaya devam ediyor. kamamber’e özgün bestelerini armağan etti. 

 

mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi devlet konservatuarında eğitim gördü. çeşitli dizilerde rol almanın yanı sıra müzikle de uğraştı. kara kabare topluluğunun kuruluşunda yer aldı, “meymenetsiz musibet” oyununda oyunculuğunu armağan etti, ve canlı müzik yaptı. bu oyunun bestelerinin bir kısmı da kendi eseridir.

 

1991 yıllında adana’da doğdu. lisede başlayan oyunculuk maratonu, üniversite hayatında da devam etti. 8 ay boyunca duru tiyatro konservatuvara hazırlık kursuna, 5 ay boyunca metot oyunculuk kursuna gitti. yeditepe üniversitesi’nin tiyatro kulübüne girerek ayak bacak fabrikası ve vişne bahçesi gibi oyunlarda yer aldı. 2011 yılında istanblue ve coca cola reklamlarında boy göstererek profesyonel hayata adım atmış oldu. 2012 yılında vizyona giren “toprağın çocukları” adlı sinema filminde oynadı. kara kabare topluluğuna 2012 – 2013 sezonunda katıldı ve teknik desteğini armağan etti.

 

1986’da istanbul’da doğdu. mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi devlet konservatuarı oyunculuk bölümünü bitirdi. çeşitli ödenekli ve özel tiyatrolarda oyuncu ve yönetmen olarak çalıştı. sevdaluk ve bir zamanlar osmanlı kıyam dizilerinde rol aldı. 2012’de gözetleme kulesi adlı filmde rol aldı. 19. Altın Koza Film Festivali, 18. Nürnberg, Türkiye-Almanya Film Festivali, Brasilia Uluslararası Film Festivali, Brezilya, 8. Uluslararası Dadaş Film Festivali ve RxSM Film Expo, A.B.D festivalinden en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülerek döndü. kara kabare topluluğunun “kamamber” oyununa oyunculuğuna armağan etti.

 

mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümünü bitirdikten sonra çeşitli tiyatro oyunlarında ve dizilerde rol aldı. “meymenetsiz musibet” oyununa yönetmenliğini ve oyunculuğunu armağan etti. “kamamber” oyununda oyunculuk armağanıyla yer aldı.