İçeriğe geç

haberler

ekinoks törenine yerimiz kalmadı!

23 eylül ekinoks törenine yerimiz kalmadı. ilginiz için çok teşekkür ederiz. size büyülü bir sonbahar diliyoruz. doğanın döngülerini takip etmeye devam edeceğiz. 21 aralık ekinoks töreni için bizi takip etmeye devam edin! 

Zenhar

“dünya nasıl değiştirilir? hikayeyi değiştirerek!” – Charles Eisenstein “biz bu oyunda sizinle birlikte, sizin de katılabileceğiniz, İNTERAKTİF OLMAYAN, hayır hayır interaktif değil, ama seyirci de kalmayacağınız, katılımcı olabileceğiniz bir tören yapmak istiyoruz… ama tören nasıl yapılır BİLMİYORUUUUUZ! bilmiyoruz çünkü, ortak… Daha fazlasını oku »Zenhar

topluluk kumbarası açıldı!

yeni oyunu destekleyin, yolculuğun parçası olun! “dünya nasıl değiştirilir? hikayeyi değiştirerek!” – Charles Eisenstein neler oluyor? Kara Kabare’nin yeni oyunu geliyoooor! 10 yıldır tamamen bağımsız kalmayı başaran topluluğumuz, törenli şenlikli, şarkılı danslı yeni oyunu “Zenhar” için seyircisinin desteğini bekliyor!topluluk kumbarası için buraya tıklayabilirsiniz!“Zenhar” tek… Daha fazlasını oku »topluluk kumbarası açıldı!