30 mayıs pazartesi 20.30 - Zenhar için rezervasyon

vuhuuu! aşağıdaki formu doldurarak 30 mayıs pazartesi akşamı 20.30'da Tiyatro dell'Arte Sahnesi Kadıköy'deki Zenhar oyunumuz için yerinizi ayırtabilirsiniz! seyirci alanımızı kısıtlı olduğudan eğer gelemeyecekseniz bize haber vermenizi rica ediyoruz. size gönderilecek teyit e-postası için spam ve tanıtımlar sekmelerine bakmayı unutmayın!  
Zenhar katılımcı bir tiyatro biçimi! yani bizimle nefes almaya, dans etmeye ve şarkı söylemeye davet edileceksiniz! o yüzden belki rahat kıyafetlerle gelmek istersiniz. özellikle yerde minderde oturacağınızı haber vermek isteriz! oyunumuz 1 saat 15 dakika sürüyor. 
Zenhar'ı izlemek için iki seçeneğiniz var: "törene talip" olmak isterseniz, size tören yapmayı deneyeceğiz! size küçük bir armağan da vereceğiz. fakat talipler 4 kişiyle sınırlı; ilk talip seçen 4 kişiyi alıyoruz. "törene şahit" olarak ise bildiğiniz usulde oyunumuzu izleyebilirsiniz.
kara kabare'nin her oyunu gibi Zenhar da armağan ekonomisiyle oynuyor; bizi dengelenmiş hissettirecek armağan yelpazesini aşağıda payaştık, siz de bize nakit para armağanınızı oyunumu izledikten sonra verebilirsiniz.
iyi törenler!