İçeriğe geç

6 Mayıs Cumartesi 20.30 - Zenhar için rezervasyon

dayanışma için sahnedeyiz.
aşağıdaki formu doldurarak 6 Mayıs Cumartesi 20.30'da Kadıköy  Emek Tiyatrosundaki Zenhar oyunumuz için yerinizi ayırtabilirsiniz. seyirci alanımızı kısıtlı olduğudan eğer gelemeyecekseniz bize haber vermenizi rica ediyoruz. size gönderilecek teyit e-postası için spam ve tanıtımlar sekmelerine bakmayı unutmayın. teknik bir arızdan ötürü teyit e-postası gelmezse bile yerinizin ayrıldığından emin olabilirsiniz.

"Zenhar" katılımcı bir tiyatro biçimi. yani bizimle nefes almaya, dans etmeye ve şarkı söylemeye davet edileceksiniz! o yüzden belki rahat kıyafetlerle gelmek istersiniz. oyun başladıktan sonra seyirci kabul etmiyoruz.

Zenhar'ı izlemek için iki seçeneğiniz var: "törene talip" olmak isterseniz, size tören yapmayı deneyeceğiz. size küçük bir armağan da vereceğiz. fakat talipler 4 kişiyle sınırlı; ilk talip seçen 4 kişiyi alıyoruz. ayrıca taliplerin yerde minderde oturacağını da belirtelim (çektireceğimiz tek çile bu olacak, söz! oyunumuz 1 saat 15 dakika sürüyor).

"törene şahit" olarak ise bildiğiniz usulde oyunumuzu izleyebilirsiniz. 

kara kabare'nin her oyunu gibi "Zenhar" da armağan ekonomisiyle oynuyor, çünkü başka bir dünya mümkün! bizi dengelenmiş hissettirecek tiyatro yapmaya devam edebilmemizi sağlayacak para armağanı yelpazesini aşağıda payaştık; bunun altı da üstü de kabulümüz. bize nakit para armağanınızı oyunumuzu izledikten sonra verebilirsiniz.
iyi törenler!