sık sorulan sorular

armağan çemberine hoşgeldiniz! 
armağan ekonomisiyle tiyatro yapmak pek denenmiş bir yöntem değil. aşağıda akla gelebilecek bazı soruları yanıtlamaya çalıştık. eğer aklınızda başka bir soru varsa lütfen bize yazın.

yerinizi rezerve etmek için seçiminizi yapıp “gönder” tuşuna basmanız yeterli!
 
her salı oynananacak oyunumuz için armağan listemizi güncelliyor olacağız.
 
yani burada gördüğünüz liste, yalnızca üstünde yazan tarihteki oyun için rezervasyon sağlayacak.
 

ZBAM! oyununu gönlümüzden gelen bir armağan olarak sunuyoruz ve karşılığında hiçbir şey beklemiyoruz. izlediğiniz oyunun sizde yarattığı duyguyla orantılı şekilde, oyunu izledikten sonra mesela nakit para armağanı vermeyi seçerseniz, bizim bu oyunu oynamaya devam etmemize, yaşamımızı sürdürmemize katkıda bulunmuş olursunuz!

veb sitemizde bulabileceğiniz armağan listesinden dilediğinizi seçip formun altındaki rezervasyon yap! tuşuna bastığınızda, yeriniz rezerve edilmiş olacak! dilediğiniz kadar seçim yapabilirsiniz. bizimle paylaştığınız e-posta adresi sayesinde size rezervasyonunuzu teyit etmek için bir e-posta göndereceğiz. daha sonra oyuna geldiğinizde, gişede sizi karşılayacağız!

yerimiz kalmadığında minik bir kutlama mesajıyla liste kapanacak! bir sonraki oyuna rezervasyon yapabileceğiniz liste, çarşamba günleri yayına girecek.

  • nakit para armağanı

sorun para değil, paranın ihtiyaç karşılamada tek strateji olarak kullanılması! tek ve zorunlu seçenek olmasa, para kolaylık sağlayan, kıymetli bir sembol olabilir! bu armağanı vermeyi seçerseniz sizi…
önce oyunu izlemeye…
oyundan çıktıktan sonra kendi içinize, duygularınıza bakmaya…
içinizden gelen seslere kulak vererek gönlünüzden kopan miktarı nakit olarak bize armağan etmeye davet ediyoruz!

  • sahnenin ihtiyaçları

maya sahnesi, büyük bir cömertlikle bize armağan ekonomisini araştırabileceğimiz alanı açtı. her oyun sonrasında bize bu kadar kıymetli armağanlar veren bu sevgi dolu mekana şükranımızı ifade edebilmek istiyoruz. bu çağrı sizin de gönlünüze hitap ediyorsa, sizi maya sahnesini desteklemeye davet ediyoruz!

  • topluluğun ihtiyaçları

paranın satın alamayacağı şeyler, sürprizler, bizim aklımıza gelmeyen başka armağanlar! 

  • kumbara
listemizin en sevdiğimiz bölümü! her ay desteklemek istediğimiz toplulukları listeliyor olacağız. verdiğimiz linkler sizi bu toplulukların bağış sayfasına götürecek. buraya yapacağınız her türlü bağış, artık o toplulukla sizin aranızda. bu şekilde topluluklar arasında bir dayanışma ve birlik hissi yaratmayı hedefledik.
 
yerimiz kalmadığında minik bir kutlama mesajıyla liste kapanacak! bir sonraki oyuna rezervasyon yapabileceğiniz liste, çarşamba günleri yayına girecek.

evet, kesinlikle! doldurduğunuz formun sonundaki rezervasyon yap! tuşuna bastığınızda bize rapor geliyor. size en kısa sürede rezervasyon teyit e-postası gönderilecek.

hayır, yok! belirlediğimiz seyirci sayısı kısıtlı olsa da oyun ve izleme alanı esnek olarak tasarlandığından, herhangi bir terslik olsa da, oyuna geldiyseniz oyunu izlersiniz. bununla birlikte oyunumuz 20.30’da başlıyor, oyun başladıktan sonra seyirci alamıyoruz

olmaz! size göncereceğimiz rezervasyon teyit maillerinden rezervasyon sürecini takip edebilirsiniz. herhangi bir sorunuz olursa bizi arayabilir, e-posta atabilir, sosyal medya hesaplarımızdan mesaj gönderebilirsiniz.

tel: 0535 025 02 71
mail: [email protected]

feysbuk sayfamız
feysbuk profilimiz
tivitır hesabımız
instagram profilimiz